Hakkımızda

Hakkımızda

Turuncutoptan.com teknoloji ve bilişim firması 2015 senesinde Turuncu ticaret'in kurulmasıyla oluşturulmuş interaktif bir sistemdir.  Türkiye’de her türlü teknoloji ürünlerini en uygun fiyatla müşterilerinin beğenisine sunmayı kendine ilke edinir ve bu amaç doğrultusunda çalışmalarına yön verir. turuncuticaret Türkiye’nin her yerine hizmet vermekte olup bilişim teknolojilerini, bilgisayar tüketim ürünlerini ve bağlantılı hizmet alanlarını internet ortamında geniş bir kitleye ulaştırmayı başarmıştır. Alt yapısını kullanışlı ve güvenli bir platform üzerine  inşa eden turuncutoptan.com’un en büyük özelliği kaliteli ürün ve uygun fiyatla piyasaya hitap etmesidir. Prensip olarak şeffaflığı ve iktisadi dengeyi göz önünde bulundurur.

 
turuncutoptan.com olarak geçmişten gelen tecrübelerimizle müşterilerimize en uygun ürünleri en zahmetsiz şekilde ulaştırmayı başarıyoruz. Trabzon'dan tüm Türkiye’ye aynı kaliteyi aynı fiyatla ulaştırıyoruz. Geniş hizmet portföyümüz; Bilgisayar malzemeleri, notebook LCD, yazıcı sistemleri, elektronik cihazlar ,Televizyon ,Uydu cihazları ,Güvenlik Sistemleri , Telefon Aksesuar ve yazılımsal ürünleri içerir ve bilişimle ilgili her türlü gelişmeye müsait bir yapıya sahiptir.
 
2015 yılında bilişim sektörüne  ürün tedarikçisi olarak başlayan firmamız bugün interaktif ticarette önemli başarılar elde etmeye devam etmektedir. Hedefimiz hızlı büyüyen internet pazarında, güçlü rekabet şartlarını da göze alarak müşterilerimize her zaman yeni ürünler ve uygun fiyatlar sunabilmektir. Vizyon ve misyonumuz her zaman müşteri memnuniyetini zirveye taşımak olacak ve aynı hassasiyetle devam edecektir.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X
,